دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری مراسم جشن روز پزشک در بیمارستان امام حسین (ع)

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۶/۶ | 
اول شهریور ماه، همزمان با زادروز بوعلی سینا و به پاس خدمات وی به علوم پزشکی و فعالیت وی در این رشته و تجلیل از پزشکان، روز پزشک نام گذاری شده‌است. به همین مناسبت مراسم بزرگ داشت و تجلیل از پزشکان بیمارستان امام حسین (ع)  با حضور پزشکان ، داروسازان در سالن کنفرانس این  مرکز بر گزار شد. مراسم جشن روز پزشک روز یکشنبه مورخ 4/6/97  با حضور دکتر ناصر عباسی دزفولی ریاست بیمارستان امام حسین (ع) ، محمد باقر مهاجر مدیریت و پزشکان برگزار شد.
 دکتر ناصر عباسی دزفولی  در این مراسم، با تبریک روز پزشک و روز دارو ساز به کلیه پزشکان و دارو سازان و با بیان اینکه  فرا رسیدن یکم شهریور، روز بزرگ داشت پزشک و فیلسوف نامی ایران حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک و همچنین پنجم شهریور روز بزرگ داشت محمد بن زکریای رازی و روز دارو ساز بهانه ای شد تا از زحمات و خدمات ارزنده ی پزشکان و داروسازان این مرکز تجلیل شود.
 دکترعباسی دزفولی  اظهار داشت: امروز جامعه پزشکی کشور ما با داشتن چنین الگو های به خود می بالد، چرا که وجود چنین شخصیت هایی الگو و چراغ راه آنها است. و در ادامه با بیان اینکه ما باید قدردان و قدرشناس نعمت خدمت به مردم باشیم تا بتوانیم در ارائه خدمت موفق باشیم  و در پایان  مراسم از پزشکان  با اهدا شاخه گل و لوح تقدیر قدردانی شد .CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 667 بار   |   دفعات چاپ: 70 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر